Снимка: Sportal.bgБотев (Пд) победи ЦСКА-София с 2:0 в мач от 31-вия кръг

...

Ботев тресна ЦСКА и излезе на четвърто място. Черно море е шести

Снимка: Sportal.bg

Ботев (Пд) победи ЦСКА-София с 2:0 в мач от 31-вия кръг на Първа лига на стадиона в кв. Коматево и излезе на четвърто място.

Феребори Доре откри резултата в 83-ата минута след пас на Тодор Неделев, а при започване на последната минута на 4-минутното продължение самият Неделев направи 2:0 с фамозен удар.

Ботев е четвърти с 50 точки, колкото има и Берое, а Черно море е шести с 48 точки.

Лидер е Лудогорец с 67 точки, пред ЦСКА - 62 и Левски - 59.

ВЪВ ВРЪЗКА С ИЗГОТВЕНИЯ ОТ ГЕРБ ЗАКОН ЗА ЦЕНЗУРА НА МЕДИИТЕ В ИНТЕРНЕТСПИРАМЕ ВЪЗМОЖНОСТТА ЗА ПИСАНЕ НА КОМЕНТАРИ БЕЗ АВТОР В САЙТА!

ЗА ДА КОМЕНТИРАТЕ СТАТИЯТА, МОЛЯ, РЕГИСТРИРАЙТЕ съдебна експертиза ЗА СЕКУНДИ ТУК - https://petel.bg/registration.html